Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cep Telefonunuzu Güneş Işığıyla Şarj Edin

İletişim ağını koparmamak için uzun yolculuklara çıktığınızda eski, ucuz cep telefonunuzu yanınıza alıyorsunuz. Ancak şarjı hiçbir zaman yetmiyor. İşte size çözüm!
Cep Telefonunuzu Güneş Işığıyla Şarj Edin
Yolculuğa çıkmadan önce valizlerimizi toplarken çoğu zaman ucuz cep telefonlarımızı da ulaşılabilirlik ya da acil durumlarda arama yapmak için yanımıza almaktan vazgeçemediğimiz bilinen bir gerçek. Bu ucuz cihazları kullanacağınız üç yıl sonunda sayısız şarj sonrasında bile çalışacaklarını düşünerek alırız. Oysa iş cep telefonlarının çalışma koşullarına geldiğinde evdeki hesap çarşıya uymuyor: Zamanla batar daha çabuk bitmeye başlıyor. Hatta telefonun kapalı olması bile bu durumu değiştirmiyor. Tabii bu şarj sorunu telefondan telefona farklılık gösteriyor. Ancak bütün cep telefonlarının belirli bir süre sonrasında artık şarj etmediği kesin bir gerçek.

Cep telefonunuz tam da asıl çalışması gereken durumda artık yetersiz şarj sinyali vermeye başlıyor. Peki ya yanınızda şarj aleti yoksa ya da etrafınızda bir priz bulamıyorsanız? Tabii yeni bir şarj aleti alma opsiyonunuz da var. Şarj aletleri hemen her yerde 5-30 TL arasında kolaylıkla bulunabiliyor. Ancak bir şarj istasyonunda, cihazını çok daha ucuza şarj edebileceğinizi de unutmayın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017