Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cepyol ile Cepten Seyahat Dönemi Başladı!

Cepyol, kullanıcılarının birkaç dakika içinde istediği yere uçak ya da otobüs bileti satın almasına olanak tanıyan bir mobil uygulama. Türkiye’deki ve dünyadaki örneklerinin aksine web’den önce mobil dünyada olmayı tercih eden ve oldukça kısa bir sürede 100 bin kadar kullanıcı sayısına ulaştı.
Cepyol ile Cepten Seyahat Dönemi Başladı!
Adından da anlaşılacağı üzere Cepyol, kullanıcılarının birkaç basit hamleyle istedikleri uçak ya da otobüs biletini almasına imkan tanıyan mobil bir uygulama.

2003 yılında kurulan mobil ve web yazılım geliştirme şirketi Pordiva’nın son ürünü olan Cepyol, altyapı, CRM ve tasarım anlamında aylarca süren uzunca bir operasyonun ürünü. Lansman toplantısının hemen ertesinde bir araya geldiğimi Pordiva ekibi ile hem Cepyol’un hikayesini hem de gelecek dönemde uygulamaya eklenecek yeni özellikleri konuştuk.

Cepyol nedir?

Bugün Türkiye’nin hemen hemen tüm büyük havayolu ve otobüs firmalarının kendi uygulamaları mevcut. Birçoğu oldukça başarılı olan bu uygulamaların kullanıcı açısından yarattığı en büyük sıkıntı ise seyahat planlarken, tümünü birlikte görme ve kıyaslama imkanı tanıyor olması. İşte Cepyol, tüm havayollarının yurtiçi yurtdışı uçuşlarının yanı sıra, Türkiye’nin her yerindeki otobüs firmalarından bilet alma imkanı tanıyan bir uygulama.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017