Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çerkezköy OSB, Geleceğe Siemens İle Hazırlanıyor

Siemens, organize sanayi bölgeleri arasında yapılan en büyük ve en kapsamlı Enerji Yönetim Sistemi Projesini Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde hayata geçiriyor.
Çerkezköy OSB, Geleceğe Siemens İle Hazırlanıyor
Türk sanayicilerin gelişiminde önemli bir role sahip olan organize sanayi bölgeleri, artan enerji ihtiyaçlarını karşılamak için modern ve yenilikçi çözümlere ihtiyaç duyuyor. Gelecekte karşılaşılacak durumlar için bugünden kararlar alan ve yatırım yapan organize sanayi bölgeleri ile bu bölgelerde yer alan firmalar, yalnızca ülke içindeki rakiplerine karşı değil, küresel rakiplerine karşı da avantaj sağlıyor. Bu kapsamdan çalışmalarını sürdüren organize sanayi bölgelerinden biri olan Çerkezköy OSB, Siemens’le birlikte geçirdiği Enerji Yönetim Sistemi ile gelecek için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.

Mevcut tablo ve gelecek projeksiyonları incelendiğinde enerji odaklı yeni yatırımlara imza atmak isteyen Çerkezköy OSB yönetimi, Siemens’le uzun vadeli bir işbirliğine imza attı. İki taraf arasında 2012 başında imzalanan sözleşme kapsamındaki proje, Çerkezköy OSB’nin üretimi doğrudan etkileyen tüm elektrik, su, atık s ve doğal gaz şebekelerinin optimum şekilde yönetmesini amaçlıyor. Proje, mevcut enerji yönetiminin daha etkin olmasını sağlarken, diğer yandan modern bir iletişim altyapısının kurulmasını da kapsıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017