Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çeşme Otellerinden Yerinizi Ayırın!

Kalabalıklaşmadan yazı karşılamak için Çeşme tatili çok ideal…
Çeşme Otellerinden Yerinizi Ayırın!
Ege Bölgesi’nde, İzmir iline bağlı Çeşme ilçesi, 80 km. uzaklıkta Anadolu’nun batıdaki en uç noktasıdır. Doğu’dan Urla ilçesi, güneyden ve batıdaki en uç noktasıdır. Doğudan Urla ilçesi, güneyden ve batıdan Ege Denizi, kuzeyden ise Karaburun ilçesi ile komşu olan Çeşme’nin; Yunanistan’a bağlı Sakız Adası’na uzaklığı sadece 8 mildir. Üç tarafı denizle çevrili Urla yarımadasının batıya uzanan kısmı Çeşme Yarımadası olarak anılır.

Ege’nin havası, insanların sıcaklığı, doğal güzellikleriyle bilinen Çeşme otelleri, plajları, gece hayatıyla ziyaretçilerine keyifli bir tatil sunuyor. Çeşme otel fiyatları ise her keseye uygun seçenekler sunuyor. Şirin beldede bir tek rüzgardan mustarip olabilirsin ama o da gülün dikeni olsun…

Çeşme’de dağların denize dik inmesi, görkemli doğal güzellikler yaratmıştır. Arazi genellikle taşlık ve kayalık tepelerle kaplı olup, tepelerin arasında küçük ovacıklar yer alır. Sayısız koyları, berrak denizi, güneşi, ince kumları, deniz içinde kaynayan kükürtlü suları, yarımadanın 29 km’yi bulan kıyıları boyunca dağılmıştır. Şifne, Küçük Liman, Pırlanta, Paşa Limanı, Ilıca Plajı, Çiftlik, Altınkum, Çatal Azmak, Sakızlı Koyu, Tekke Plajı, Aya Yorgi ve değişik isimlerde yirmiye yakın kumsalı vardır.

Keyifli ve huzurlu bir tatilin kapılarını aralayan bu şirin beldede nerede kalacağınızı düşünüyorsanız merak etmeyin. Çeşme otel listesi oldukça kalabalık… Dilediğiniz bir otelde istediğiniz Çeşme tatilini yaşamak istiyorsanız yaz çok da gelmeden Çeşme’yi ziyaret edin.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017