Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çevre Dostu 27 İnşaat Projesi

Gayrimenkul sektöründe son dönemde çevreye duyarlı, çevrenin korunduğu projelerde önemli bir artış yaşanıyor. Ofisten konuta 27 çevreci projenin detaylarını araştırdık.
Çevre Dostu 27 İnşaat Projesi
1 Soyak Soho

Soyak’ın İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’daki yeni rezidans projesi Soyak Soho, 70 milyon Euro’luk yatırımla hayata geçecek. Soyak’ın İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’da kalabalıklardan uzak elit bir yaşam sunacak projesi, toplam 77 rezidans daire ve 3 bin 500 m2’lik ofisten oluşuyor.LEED sertifikası alacak olan proje çevreci özelliği ile dikkat çekiyor ve Aralık 2013’te sahiplerine teslim edilecek.

2 Batı Şehir

Egeyapı Group, Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş. (EPP), TOKİ ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle gerçekleştirilen Batışehir projesi, 800 bin metrekare inşaat alanı ile 800 milyon lira yatırım tutarına sahip bir proje. İçinde 3 bini aşkın konut, rezidans, ofis, otel, alışveriş caddesi, kulüp binası, okul olan karma bir proje. Batışehir, aynı zamanda çevreci bir proje. Enerjiyi verimli kullanmak ve karbondioksit salınımlarını en aza indirmek üzere projelendirilmiş. Elektrik, fotovoltaik panellerden desteklenecek ve suyun daha verimli kullanılması için yağmur suları toplanacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017