Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ceyda Ateş Kimdir? Ceyda Ateş Röportajı

‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde Hande rolüyle izlediğimiz Ceyda Ateş, şimdi de Orhan Kemal’in romanından ekrana aktarılan ‘Evlerden Biri’nde Nursen karakterini oynuyor. Ceyda Ateş ile yeni dizisini, oyunculuğuyla sınırlarını ve özel hayatını konuştuk.
Ceyda Ateş Kimdir? Ceyda Ateş Röportajı
Annesiyle yaşayan, tekstil atölyesinde çalışan, evlilik hayalleri kurarken bir yandan da üniversite sınavlarına hazırlanan bir genç kız olan Nursen’i ekrana taşıyan Ceyda Ateş, ‘Evlerden Biri’ dizisinde olmaktan son derece mutlu. Sohbetimize de diziyle başlıyoruz zaten…

’Evlerden Biri’ni seçme nedeninizi merak ediyorum…

Zaten ‘Adını Feriha Koydum’da dişi bir karakteri oynuyordum. Arabozucu kötü bir karakterdi. Feriha’dan sonra tercih edeceğim proje, farklı olmalıydı. Bu proje olmasa bile bir süre ara verecektim, kötüyü oynamayacaktım, daha farklı bir rol bekliyordum. O sırada Koliba Film’den ‘Evlerden Biri’ projesi geldi. Nursen karakterini çok sevdim. Tam istediğim gibi, daha önce canlandırdığım karakterden daha farklı, tam tersi bir rol. Hikayesini de çok beğendim, o yüzden tercih ettim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017