Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ceyda Düvenci Röportajı

Son iki yıllık süreçte ciddi virajlardan geçen, mutluluklar kadar acılar da yaşayan Ceyda Düvenci; ‘balköpüğüm dediği kızına, manevi aşka ve ‘Umutsuz Ev Kadınları’na sarılarak kendini keşfettiği bir dönemi yaşıyor.
Ceyda Düvenci Röportajı
Umutsuz Ev Kadınları’nın dört çocuklu, güler yüzlü ev kadını o. Gerçekte ise hayata doğumdan sonra bambaşka gözlerle bakan bir anne, kariyerinde 17’nci yılını arkada bırakmış, umutlu ve tecrübeli bir oyuncu… Artık hayatının kontrolünü eline almış, yaralarını sarmış, iç sesini dinliyor ve önceliklerini belirlemiş. 35 yaşını tüm olgunluğuyla karşılıyor… Ceyda Düvenci ile Swissotel’deki Chalet restoranda bir araya geldik. Her zamanki güler yüzü ve pozitifliğiyle etrafa mutluluk saçan güzel oyuncu, bize yaşadığı içsel yolculuğunu tüm içtenliğiyle anlattı…

Hayatınızın nasıl bir dönemindesiniz şu anda?

Ceyda Düvenci: Mutluluklar ve acılar yaşadım; şimdi bunların bendeki tahribatlarını, artılarını, eksilerini, getirdiklerini, götürdüklerini muhasebe ettiğim bir süreçteyim.

Yakın zamanda yaşamış olduğunuz şeyler; zorlu geçen hamileliğiniz ve yakınlarınızı kaybetmeniz sizde nasıl izler bıraktı?

Ceyda Düvenci: Ajitasyon yapmak istemem ama gerek hamilelik süreci gerek sonrası gerek anneannemi ver ardından dayımı kaybetmem, kendime göre ciddi virajlar benim için. Daha önceki yıllardan gelenler de var… Tüm bunları yaşadıktan sonra şimdi kendimi keşfediyorum, yeni halimi kabulleniyorum. Her kadının doğumdan sonra vücudu gibi fikirleri de, hayata bakışı da farklılaşıyor. Genel olarak, kendimi keşfettiğim bie süreç aslında bu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017