Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ceyhun Fersoy Röportajı

Son dönemde ismi sıkça duyulan ve ''80'ler'' dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Ceyhun Fersoy ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
Ceyhun Fersoy Röportajı
Ceyhun sen bizim şu anki derginin yıllar önce açmış olduğu atölyeye annenle gelmiştin hatta annen sınıfta seninle performanslara kalkardı çok hoşumuza giderdi. Aşağı yukarı 12 sene öncesiydi sanırım, şimdi bize bizim atölyeden öncesini ve sonrasını anlatırsan biz de bizim atölyemizden bir öğrencimizin hikayesini yıllar sonra kendi dergimizde yazalım.

Seve seve ne demek. Bunları arada bir düşünüyorum çok mutlu oluyorum, bu 12-13 seneyi düşününce. Ama ben sizin atölyeye gelmeden önce Zürih’te yaşarken ne oyunculuk, ne sinema, ne dizi aklımda bile yoktu. Ben futbolcu olmak istiyordum. Almanya’da seçmelere gittim, 5 kişi arasından beni seçtiler ama oraya yerleşmemiz gerekiyordu olmadı. Zürih’e döndük geri, orada İsviçre Milli Takımı seçmelerine katıldım, orayı da kazandım ama vatandaşlıktan çıkmam gerekiyordu. Ailecek kabul etmedik orası da olmadı. Sonra Fransa’ya yerleştik, orada da tabii ki Paris St. Germain seçmelerine girdim, orayı da kazandım, benim için geleceğin yıldızı deniyordu. Şu an halen o takımdaki yıldız futbolcular ile bir sene yıldız takımda oynadım. Paris St. Germain’in A takımında istediler ama annem babam Türkiye’ye yerleşmek zorunda kaldı, kulüptekiler Fransa’da kanun var istersen 18 yaşına gelene kadar bütün masraflarınız karşılanır dediler. Orada sporcular için bir imkan var ama aile içi özel durumlardan dolayı kalktık geldik Türkiye’ye. Burada da Fenerbahçe’nin seçmelerine katıldım, orayı da kazandım ama uyum sorunumdan olmadı Fenerbahçe’de. Yurt dışından gelmişim her yer çim, tesisler süper, burada o tarihte imkanlar şimdiki değildi, lisanda zorlanıyordum eve sorunlar falan futbol olmadı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017