Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Chevrolet Cruze Ailesini Genişletiyor

Chevrolet Cruze ürün ailesi SW modeliyle genişliyor. Ekim ayında Türkiye pazarına gelecek olan Cruze SW geniş iç mekanı ve yeni 1.4 lt turbo benzinli motoruyla öne çıkıyor.
Chevrolet Cruze Ailesini Genişletiyor
Yeni Cruze SW modelinde geniş iç mekan ve geniş bagaj hacminin yanı sıra iç mekan hem tasarım konusunda, hem de kalite algısı konusunda iyileştirmeler yapılmış. Çift renkli kokpit artık Chevrolet geleneği haline gelmiş durumda. Kokpitin belli bölgelerinin plastik yerine, koltuklar ve kapı içlerinde kullanılan kumaşla kaplanmış olması da bir diğer ilginç ayrıntı. Orta konsolda navigasyon ve radyonun kumandaları oldukça ergonomik olarak tasarlanmış, kolayca anlaşılıyor, kolayca kullanılıyor, adapte olmak için zaman gerektirmiyor.

Dış tasarımda, Cruze ailesinin diğer elemanlarının makyajlanması sonucunda yapılan değişiklikler Cruze SW modelinde de uygulanmış. Çiftli ızgara ve ortada bulunan altın papyon Chevrolet amblemi, bu station wagonun bir Chevrolet olduğu mesajını taşıyor. 2013 model Cruze’ların hepsinde yapılan tasarım değişiklikleri arasında, köşeli ön tampon ve yatay çıtalar bulunuyor. Güçlendirilmiş ön tampon ve üzerindeki sis lambaları ve yeni tasarlanan sis lambası yuvaları otomobilin sportif görüntüsünü daha da vurguluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017