Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çifte Rezervasyon Sigorta Güvencesi Altında

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, erken rezervasyonun iptali, çifte rezervasyon gibi durumların sigorta güvencesi altında olduğunu belirterek, tüketicileri sigortalanmaları konusunda uyardı.
Çifte Rezervasyon Sigorta Güvencesi Altında
Bu yıl geç gelen yaz, herkesi heyecanlandırdı… Kimi erken rezervasyonla satın aldığı tatili kimi ise seyahat acentelerinin düzenlendiği turları dört gözle takip ediyor. Heyecanla başlanan tatillerde ağız tadını koruyan ise sigorta güvencesi oluyor. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, tüketicileri bu noktada sigorta güvencesinden faydalanmaları konusunda uyarıyor. Sıkça olmasa da yaşanabilen erken rezervasyon iptali, çifte rezervasyon gibi durumlarda imdada sigorta yetişiyor.

Ekonomik tatilin de kapılarını açan erken rezervasyon ile seyahat edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. 2012 yılında ise, yılın ilk beş ayında erken rezervasyon kullananların oranı yüzde 60. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, erken rezervasyon kampanyalarından faydalanan vatandaşlarının büyük çoğunluğunun sigorta poliçelerini alarak tatile çıktığını ifade ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017