Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cildiniz Kışa Hazır Mı?

Yaz aylarında deniz ve güneşten yorulan cildinizi kışın zorlu şartlarına hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise mucizevi Sjal sizlere harika çözümler sunuyor.
Cildiniz Kışa Hazır Mı?
Sjal geleneksel kozmetik markalarının çok ötesinde sadece bir cilt bakım markası olarak değil küresel bir yaşam markası olarak cildinize hak ettiği değeri veriyor. Avrupa ve Japon biyo-teknolojisini, antik Çin ve Tibet reçeteleri ile birleştirerek cilt bakımına bütünsel bir yaklaşım getiren Sjal, içeriğindeki değerli mineraller ve taşlar ile cildinizde mucizeler yaratıyor.

Sjal orijinal formülünü diğer markalardan ayrıştıran 160 adet doğal bitki özünün yanı sıra içeriğinde değerli taşlar da olması. 5 farklı kıtadan toplanmış, çok nadir bulunan, aktif ve doğal içerikleri, nano mineraller ve altın, gümüş, platin gibi değerli taşlarla birleştiren Sjal kendini diğer markalardan ayırıyor. Her cilt tipine uygun, Sjal hızlı etkisi ile kendisine bir hayran kitlesi yaratmış bile.

Sjal sadece bir gençlik iksiri değil aynı zamanda sağlıklı güzelliğin de temsilcisi. Her kullanımda gözle görülür etkisi ile şaşırtıcı sonuçlar verirken, cildinizi dış etkenlere ve yaşlanmaya karşı en iyi şekilde koruyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017