Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çilek’ten Yüzde 50’ye Varan İndirim Kampanyası

Bebek, çocuk ve genç odalarının uzman markası Çilek, tüm mağazalarında 45 gün boyunca geçerli olacak yüzde 50’ye varan indirim kampanyası başlattı. Çilek Odası mağazalarında satışa sunulan özel ürünleri, yüzde 50’ye varan indirim avantajlarından yararlanarak alabilirsiniz.
Çilek’ten Yüzde 50’ye Varan İndirim Kampanyası
Çilek, tüm mağazalarında 45 gün boyunca geçerli olacak yüzde 50’ye varan indirim kampanyası başlattı. Çilek Odası mağazalarında satışa sunulan özel ürünleri, yüzde 50’ye varan indirim avantajlarından yararlanarak alabilirsiniz. Kampanya kapsamında çocuk odalarının en çok ilgi gören koleksiyonlarının yanı sıra hem erkek hem de kız grubuna hitap eden ekonomik sınıf serileri de yer alıyor.

Lokomotif ürünlere aksesuar gruplarının da dahil edildiği kampanya ile Çilek’in yüksek güvenlikli ve 5 yıl garantili özel ürünlerine, ücretsiz montaj hizmeti ile birlikte çok avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz. 15 Eylül’e kadar sürecek büyük indirimi kaçırmamak için size en yakın Çilek Odası mağazasına gidebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017