Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

CMC, Altı Sigma İle Müşteriye Sağladığı Faydaları Artırıyor

Türkiye'nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, Altı Sigma yönetim stratejisini kullanmaya başladı.
CMC, Altı Sigma İle Müşteriye Sağladığı Faydaları Artırıyor
Altı Sigma, toplam kalite yönetiminin önemli odak noktalarından biri olan süreçlerin kalitesinin ölçümü ve iyileştirilmesinde kullanılabilen bir metodoloji olma özelliğini taşıyor. CMC, Altı Sigma metodolojisini kullanarak, müşterilerine sağladığı faydalara yenilerini eklemeyi hedefliyor. CMC, iş süreçlerindeki verimliliği, müşteri memnuniyetini ve rekabet gücünü artırmak, iş sonuçlarını daha fazla iyileştirmek amacıyla “Altı Sigma” metodolojisini kullanmaya başladı.

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, Altı Sigma ilgili şu bilgileri verdi: “Altı Sigma, operasyonlarda mükemmelliğin sağlanması amacıyla işletmelerde süreçlerin tanımlanması, ölçülmesi, analiz edilmesi, iyileştirilmesi ve kontrolü için kolay ve etkili istatistik araçlarının kullanıldığı bir yönetim stratejisidir. Altı Sigma, bugün başta ABD olmak üzere Avrupa Birliği ülkeleri ve Türkiye’de saygın kuruluşlarca yaygın olarak kullanılmaktadır. Biz de CMC olarak, pazarın rekabet ortamında avantaj sağlamak için verimlilikte, kalitede, kayıpların önlenmesinde ve katma değer yaratacak uygulamalar konusunda çalışmalar yapıyoruz. Altı Sigma metodolojisini hedeflerimizin gerçekleşmesinde önemli bir araç olarak görüyoruz.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017