Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

CMC'nin Merkez Bölgesi İstanbul Kağıthane'ye Taşındı

CMC çağrı merkezi, 10 milyon TL yatırımla kurduğu, İstanbul Kağıthane'deki yeni merkez bölgesine taşındı.
CMC'nin Merkez Bölgesi İstanbul Kağıthane'ye Taşındı
Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, İstanbul Kağıthane’deki yeni merkez bölgesine taşındı. CMC’nin, toplam 6.000 metrekare olan, 700 koltuk kapasiteli yeni merkez bölgesi için 10 milyon TL yatırım yapıldı.

700 koltuk kapasiteli yeni merkez bölge, toplam 6.000 metrekare alana sahip. CMC’nin yeni merkez yerleşkesinde çağrı merkezi çalışanları için birçok sosyal alan yer alıyor. Her zaman ileri teknoloji kullanan CMC, tüm altyapı merkezini Tier3 seviyesinde dizayn edilen yeni bölgedeki veri merkezi içinde birleştirdi. Hızlı ve esnek çözümler sunan CMC, bulut bilişim teknolojisi ile bu özelliğini daha da geliştiriyor. Bulut bilişim teknolojisi ile iş sürekliliğinin kabiliyetini artırmaya devam ediyor.

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, Kağıthane’deki bu yeni merkez bölgesi için toplam 10 milyon TL yatırım yaptıklarını vurguladı. Dördü İstanbul’da biri Malatya’da olmak üzere beş ayrı bölgede hizmet veren CMC, her yıl yüzde 30’un üzerinde büyümesini sürdürüyor ve yatırımlarına hızla devam ediyor. Tarakçı, üçüncü çeyrekte Anadolu’da farklı bir ilde daha açacakları 1.000 koltuk kapasiteli yeni bir operasyon merkezi için de çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017