Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

CMS İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası Aldı

Avrupa'nın üçüncü büyük jant üreticisi Türk markası CMS, sosyal sürdürülebilirlik kapsamında yeni bir adım daha atarak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Standardı'nı belgelerine ekledi.
CMS İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası Aldı
Avrupa’nın üçüncü büyük jant üreticisi unvanıyla dünyanın en önemli otomobil firmalarına jant ihraç eden Türk markası CMS, kurumsal sürdürülebilirlik politikası kapsamında gelişim göstermeye devam ediyor. CMS, sosyal sürdürülebilirlik kapsamında yeni bir adım daha atarak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Standardı’nı belgelerine ekledi. Bu belge, iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin kuruluşların genel stratejileri ile uyumlu olarak sistematik bir şekilde ele alınıp sürekli iyileştirme yaklaşımı çerçevesinde çözümlenmesi için kullanılan ve belgelendirmek süreci işletilen etkin bir araç olarak tanımlanıyor.

Konuyla ilgili konuşan CMS Yönetim Kurulu Başkanı Berat Ösen, “Çevre, iş sağlığı ve güvenliğine yönelik uluslar arası kabul göre standartlarla tanımlanmış üretim sistemlerini, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla birleştirmemiz, müşterilerimiz tarafından da tercih edilir bir unsur olarak değer görüyor. Kurumsal sürdürülebilirlik politikamız kapsamında enerji ve sera gazlarının azaltılmasına yönelik oluşturulan standart belgelerini de alarak çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik alanlarındaki çalışmalarımıza devam etme hedefindeyiz.” şeklinde konuştu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017