Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çocuğunuz Yurtdışı Eğitimi Alırken YESS Güvencesinde

Sigorta şirketleri ''Yurtdışı Eğitim ve Sağlık Sigortası (YESS)'' ile yurtdışında eğitim alan çocuklarınızın sağlını koruma altına alıyor.
Çocuğunuz Yurtdışı Eğitimi Alırken YESS Güvencesinde
Anne ve babalar, artık yurtdışında eğitim alan çocuklarının güvenliğini dert etmeyecek! Çünkü “Yurtdışı Eğitim ve Sağlık Sigortası (YESS)” adı altında yaptırılan sigortalar, acil durumlarda her an ulaşabilecek yardım merkezinden anlaşmalı hastanelerde tedaviye, kişisel eşyaların çalınması veya zarar görmesine kadar istenmeyen her türlü riski kapsıyor. İsteğe bağlı olarak geliştirilen paket teminatlarda da nakit avans kullanımı, ulaşım esnasında bagajın kaybolması halinde bulması ve sigortalıya ulaştırılması; o sürede acil ihtiyaç eşyaların karşılanması gibi riskler paket poliçeler halinde bulunuyor.

Sigortalıyı hangi ülkede bulunursa bulunsun güvence altına alan bu sigortalarda şahsi şeyler de teminat kapsamında bulunuyor. Sigortaların içerisinde ölüm, maluliyet, tıbbi nakil, cenaze nakil hizmetleri de kapsam dahilinde. Önemli hastalık durumlarında ise aile bireylerinden birinin refakatçi olması için bulunulan ülkeye götürülmesi, ebeveyn, kardeşlerin ölümünde uçak dönüş giderleri sigorta şirketleri tarafından karşılanıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017