Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çocuk Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri

Bu aralar özellikle ilköğretim çağındaki çocuklarınız için hem renkli, hem yaratıcı, hem de fonksiyonel oda fikirlerine ihtiyacınız olabileceğini düşündük.
Çocuk Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri
Yeni bir okul sezonuna başlarken küçük çocuklarımıza odalarında düşük bütçeli değişik düzenlemeler yaparak, sürprizler hazırlayabilirsiniz. Yaratacağımız bu farklı dokunuşlar için her zaman olduğu gibi biraz hayalgücü, farklı birkaç dokunuş için el becerisi ve biraz organizasyon kabiliyeti gerekecek. Yazın depoladığımız yüksek enerji ile çocuklarımıza içinde oynayacakları küçük tiyatro sahnesinde kullanacakları dekorlar hazırlamak için harekete geçmenin tam zamanı…

Eskicilerden kolaylıkla bulabileceğiniz bir pervaneyi çocuğunuzun odasının duvarına bir helikopter resmi boyayarak üzerine monte edin. Lego sever çocuklarınızın yatak odalarını lego formlarıyla düzenleyebilirsiniz. Lego renklerinde yastıklar ve çekmece kapakları ile çok farklı bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Kızınızın odasını pembe tonlarında tekstillerle süsleyin. Tavana asacağınız pervane ile romantik bir hava yakalayabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017