Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çocuklar İçin Kamp Yapma Rehberi

Okulların kapanmasıyla birlikte çocuklarınız valizlerini hazırlamaya başladı ve kampa gitme istekleri zirveye çıktı ise onları kampa göndermeden önce bu haberi okumanızda fayda var.
Çocuklar İçin Kamp Yapma Rehberi
Size hala küçükmüş gibi gelen çocuğunuz yaz kampı için evden bir süreliğine uzaklaşmaya hazır mı? Size göre belki değil, fakat bu yaşlardaki birçok çocuk annesini ve babasını bitmek bilmeyen sorularıyla boğmaya başlar. Muhtemelen hayatında ilk kez evden uzakta olmayacaktır. Daha önce anneannesinde ya da arkadaşında kalmış olabilir, fakat yedi yaşındaki bir çocuk için uzun bir süre evden uzakta kalmaz zorlayıcı bir deneyim olabilir. Bu zamana kadar kaldığı başka yerlerde sorun çıkarmadıysa muhtemelen kampta da çıkartmayacaktır.

Konaklamalı bir kamp deneyimi hayatında belki de ilk kez evden ve ailesinden uzaklaşacağı bir dönem olacağından, bu durumun altından başarıyla kalkmak gerçekten önemli bir gelişme. Ailelerinden uzak, tüm kontrolün kendilerinde olduğu kamp süresince küçük ya da büyük problemlerle nasıl baş edebileceklerini, arkadaşlarıyla nasıl doğru iletişimi kurabileceklerini ve pek de ortak noktaları bulunmayan başka çocuklarla nasıl arkadaş olabileceklerini öğrenecekler.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017