Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çocuklarınız Okulda Ve Serviste Sigorta Güvencesi Altında

Anne babaların, hayata en güzel şekilde hazırlanmaları adına okula gönderdikleri çocukları için duydukları endişe, sigorta güvencesiyle azalıyor.
Çocuklarınız Okulda Ve Serviste Sigorta Güvencesi Altında
Çocuk okutmak kolay değil. İşin maddi boyutu bir yana, çocuğun okula uyum sağlaması veya derslerinde başarı göstermesi gibi birçok konu da, ebeveynlerde endişeye sebep oluyor. Üstelik bu yıl bir de eğitim sistemi değişti. 4+4+4’lük yeni sistem kapsamında, okula başlama yaşının erkene çekilmesiyle velilerin endişesi bir kat daha arttı. Yapılan en büyük değişiklik ise, okula başlama yaşının 5.5’a düşürülmesi oldu. Uygulama kapsamında 66-72 aylık binlerce çocuk, bu yıl ilk kez okulla tanıştı.

Sigorta şirketleri ise sundukları ürünlerle, eğitim kurumlarını oluşabilecek tüm risklere karşı güvence altına alıyor. Eğitim Kurumları Paket Sigortası, çocukları eğitim kurumlarındaki risklere karşı korurken, aynı zamanda kurumların karşı karşıya bulunduğu birçok riske karşı da teminat sunuyor. Okul, dershane, anaokulu, kreş, gibi eğitim kurumlarının binalarında hasar yaratabilecek yangınlardan depremlere, kar ağırlıklarından toprak kaymalarına kadar birçok risk ürün kapsamında bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017