Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çoklu Monitör Nasıl Yapılır?

Kendi çok ekranlı, canavar gibi bilgisayarınızı yaratmak sandığınızda daha kolay ve ucuz.
Çoklu Monitör Nasıl Yapılır?
Şu anda hem zenginleştirilmiş bir masaüstü tecrübesini hem de şahane sonuçlar verme potansiyeli olan çevresel oyun oynamanın zevkini kaçırıyor olabilirsiniz. Muhtemelen, gereken temel donanım bileşenlerini ve daha da önemlisi, birden çok monitörün nasıl etkinleştirilip yönetildiğini ana hatlarıyla öğrenmeniz de gerekiyor. Ayrıca, dünyanın yakında zamanda yaşadığı en feci ekonomik krizi yaşanmaktayken, gıcır gıcır yeni bir monitöre para saçmak üzere olmayı haklı çıkaracak nedenler de arıyor olabilirsiniz. Dünya ekonomisini neredeyse tek başına diriltmenin yanında, Microsoft, birden fazla monitörle çalışmanın üretkenlikte yüzde 50’ye varan artış sağladığını somut verilerle kanıtladı. Size Microsoft’un kendi kaynaklarından birinin bağlantısını bile verebiliriz: http://git.pcnet.com.tr./10 (İngilizce)

Masaüstünüzün; birden çok sekmenin açık olduğu tarayıcılarla, tablolarla, metin belgeleriyle, bir alay simgeyle, Windows Gezgini pencereleriyle, PDF’lerle, Steam hesabınızla, mesajlaşma programı pencereleriyle, özel ilgi alanlarınıza dair videolarla dolup taşabilir. Bütün bunları 1080p’lik bir ekrana sıkıştırmaya çalışmak cambazlıktan farksız. Çoklu masaüstü yöneticileri ne kadar şahane olursa olsun, fazladan fiziksel ekran kadar faydalı olamıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017