Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Company of Heroes 2 İle İkinci Dünya Savaşı'na Dönüş

Rus ve Nazi orduları Company of Heroes 2 oyunu ile birlikte yeniden savaşa başlıyor.
Company of Heroes 2 İle İkinci Dünya Savaşı'na Dönüş
Warhammer 40.000: Dawn of War’un arkasındaki isim olan Relic tarafından hazırlanan oyunda Doğu Cephesi’nde Rusların Almanlara karşı olan savaşında yer alacağız. Rus askerlerini daha çok karlı ortamlarda kontrol ederek Almanların bitmez tükenmez savaşma arzusunu dinginleştirmeye ve karlı ortamları avantajımıza kullanmaya çalışacağız. Kar bize siper ve kamuflaj sağlayacak ancak bir yandan da hızımızı yavaşlatacak. Relic oyunu kendi grafik motoru Esence 3.0 ile hazırlıyor ve bu sayede 2006’daki oyuna göre çok daha gelişmiş grafikler, tamamıyla yok edilebilir ortamlar vaat ediyor. Oyundaki yeni özellikler arasında, “Dynamic Battle Tactics” adında, henüz ne anlama geldiği bilinmeyen bir özellik yer alıyor. Bununla birlikte komutanların, aynen Dawn of War’daki gibi birçok yeteneğe sahip olacağı da söyleniyor.

2013’ün başlarında piyasada olması beklenen oyun, birçok DLC ile de beslenerek uzun süre bilgisayarlarımızda ve muhtemelen konsollarımızda kalmayı hedefliyor. Bakalım THQ ve Relic, Company of Heroes’u altı yıl önceki gibi yeniden tahtına oturtabilecek mi?

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017