Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Daha Sıkı Bir Vücut İçin Ne Yapmak Gerekir?

Yaz geldi. Biliyoruz gençleşmek, güzelleşmek ve incelmek isteyenler artık önlemlerini aldılar ve tedavilerini tamamladılar. Ama iki yeni teknik var ki, çok büyük vaatlerde bulunuyor. Bu iki yeni sistemin özelliklerini, uygulamayı yapan uzmanlardan dinledik.
Daha Sıkı Bir Vücut İçin Ne Yapmak Gerekir?
Güzel bir yüz, fit ve formda bir vücut, kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Daha genç ve güzel görünmekle beraber kusursuz bir fiziğe de sahip olmak için çok çeşitli yöntemler kadınların imdadına yetişirken; Amerika’dan gelen ve Türkiye’de ilk defa uygulanmaya başlanan Exilis CRT yöntemiyle hem yüzde, hem de vücutta aynı anda işlem yapılabiliyor. Vücuttaki yağ fazlalıkları, sarkmalar ve selülitlerle beraber yüzdeki sarkma ve gevşeklikler de aynı anda çözüm buluyor.

Türkiye’deki tek uygulayıcısı Medikal Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek; sistemin sahip olduğu patentli, benzersiz dual enerji teknolojisi sayesinde dört seansta vücudu yeniden şekillendirdiğini, yağ volümünü azalttığını ve incelttiğini, selülitlerde belirgin bir azalmanın etkili ve acısız bir yöntemle gerçekleştiğini ifade ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017