Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Daha Yaratıcı Olmak İçin Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung, bir kalem-kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sunan, GALAXY Note serisinin yeni modeli GALAXY Note 10.1'i tanıttı.
Daha Yaratıcı Olmak İçin Samsung Galaxy Note 10.1
Samsung, Galaxy Note serisinin yeni modeli Galaxy Note 10.1’i tanıttı. Yeni model, 10.1 inç ekran ile bir kalem kağıdının işlevselliğini ve hassasiyetini sunan S Pen teknolojisinin bir araya getiriyor. Galaxy Note 10.1; kullanıcının yaratıcılığını ve üretkenliğini artıracak son derece geniş olanaklar sunuyor.

GALAXY Note 10.1 kullanıcıya sezgisel bir deneyim vaat ediyor ve 1.4GHz dört çekirdekli işlemci ve 2GB RAM sayesinde de, yüksek performans sunuyor. Cihaz, yeni fikirler yakalamayı, bilgi erişimini ve çoklu işlevselliği kolaylaştıracak ve hızlandıracak şekilde tasarlandı. GALAXY Note 10.1 kullanıcıya, fikirlerini pratik ve verimli bir şekilde ifade etme olanağı sunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017