Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Daima Mutluluk Veren 10 Teknoloji

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar da teknolojiye bağlanmaya başladı. Her teknolojinin ayrı bir yararı olduğu gibi her birinin de verdiği mutlulukta aynı değil. İşte daima mutluluk veren 10 teknolojiyi sizin için sıraladık.
Daima Mutluluk Veren 10 Teknoloji
1/ IMAX sinemalarında film izlemek Bir IMAX sinemasında film izliyorsanız, popcorn'u yerken hangi şekillere girdiğinize bile aldırmazsınız ve genelde salondan çıkarken 3D gözlükler hala gözünüzdedir. Filmin yarattığı etki, bu süper büyüklükteki perdeye sahip salondan çıktıktan sonra bir süre daha devam eder. Eğer, gün yağmurlu bir günse, kendinizi arabasına binip bir an önce uzaklaşmak isteyen, gezegeni kurtarmakla görevli bir süper kahraman gibi hissedersiniz ve bu hissin yerini başka hiçbir şey tutamaz. Bu muhteşem duyguları neden hep Big Mac yiyerek öldürdüğümüzü ise hala anlamadık.

2/ Havaalanında güvenlikten geçmek Ayakkabınızı ve ceketinizi çıkarın. iPad'inizi kutuya koyun, derin bir nefes alın ve metal dedektöre doğru gergin adımlarla yürüyün... Hiç “bip” sesi çıkmadı.çantanız da aranmadı.yani yırttınız. Neden bilmiyoruz ama, kaçakçılık yapmadığınız halde havaalanında kendinizi sınırdan 20 kilo 'burun melhemi' geçiren Blow'daki Johnny Depp gibi hissedersiniz. Tabii bu fantazi genelde “Kemerinizi başka bir yerde takın” sırayı engelliyorsunuz, diye bağıran görevlinin sesiyle kesilir.

3/ Yarış çizgisini almakAltınızdaki arabanın bir Daewoo Matiz olduğunu görmezden gelin. Issız bir arayola girdiniz. Tıpkı yarış çizgisinde start alır gibi... Tüm gücünüzle gaza bastınız ve ilk işiniz öndeki Volvo'lu yaşlı çifti sollamak oldu. Tabii ki Fl'de de aynısını yapabilirdiniz. En azından Top Gear'm skorbord'unu zorlayabilirdiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017