Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Danino'dan Çocuklar İçin Yeni Bir Dünya: Buz Diyarı

Çocuklara yönelik eğlenceli ve eğitici uygulamalarıyla sıklıkla adından söz ettiren Danino, tüm çocuklara buzdan bir dünyanın kapılarını açarken, bir yandan da yine rekora koşuyor.
Danino'dan Çocuklar İçin Yeni Bir Dünya: Buz Diyarı
İlk olarak projenin nasıl ortaya çıktığından kısaca bahseder misiniz?

Bildiğiniz gibi Danino’nun pek çok çeşidi var. Çünkü, ürünlerimizin çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimini desteklemesinin yanı sıra damak zevklerine hitap etmesi de bizim için önemli bir konu. Danino’yu dondurarak tüketmek de miniklerin yazın vazgeçemediği bir deneyim; bu yüzden de bu yaz dönemine özel, vanilyalı Danino BUZ’u portföyümüze kattık. Üstelik minikler, promosyonumuz olan buz dünyası hayvanları figürlü çubuklarını Danino küplerine batırıp kendi dondurulmuş Danino’larını kendileri yaptı.

Danino BUZ ve tüm Danino çeşitlerimizde bulunan buz dünyası hayvanlarını çocuklara daha yakından tanıtarak, promosyon kampanyamızı destekleyecek ve sıcak yaz aylarında minikleri sanal ortamda da serinletecek bir uygulama arayışı içindeydik. Daha önce de birlikte pek çok ödüllü işe imza attığımız interaktif ajansımız MagiClick bize “Buz Diyarı” isimli bir fikirle geldi. Bu proje, yalnızca miniklerin hayvanları tanımasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda hayvanlarla ilgilenmelerini sağlayarak sorumluluk duygularını geliştiriyordu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017