Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dark İle Vampir Mücadelesine Var Mısınız?

RealMForge tarafından geliştirilen Dark, karanlık ve vampirlerle dolu bir dünyada vampir güçlerini kullanarak savaşmaya davet ediyor.
Dark İle Vampir Mücadelesine Var Mısınız?
Dark’ta Eric Bane isimli bir karakteri kontrol edeceğiz. Yakın zamanda “nightwalker”a, yani bir vampire dönüşmüş olan karakterimiz kendisine ne olduğunu çözmeye çalışacak. Tüm bu işleri yaparken, seksi bir vampirin işletmesini yaptığı bar, oyunun odak noktası olacak. Tamamladığımızı her görevden sonra bir bakıp çıkacağımız mekan, bize sürekli olarak bir sonraki adımızı ya da basitçe hedefimizi gösterecek.

Oyunda bulunan mekanikler birazcık farklı olacak. Karakterimizin sağlık barıyla yapabildiği özel hareketler birbirine bağlı olacak. Bu barın içersinde bulunacak olan kan puanlarımız, normalde olan yaşamımız ikiye katlayacak ama aynı zaman kendisini kullanmak suretiyle birçok özel hareketimizi yapabileceğiz. Böyle bir sistem hem vampir teması için gayet mantıklı, hem de oyun içerisinde saldırgan ve savunmacı yapıyı birinci elden kontrol etmemizi sağlayacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017