Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Davut Güloğlu’nun Yeni Albümü ‘Seni Seni’ Çıktı!

‘Seni Seni’ ile müzik piyasasına dönen Davut Güloğlu, yeni albümüyle dünya sanatçısı olma hedeflerini daha da yukarıya taşıyor. Arash’la olan şarkıcı, ülke sanatçılarına destek verilmediğinden şikayet ediyor ve “Kendi müzik kanalımıza tarzımızı anlatmakla uğraşıyoruz” diyor.
Davut Güloğlu’nun Yeni Albümü ‘Seni Seni’ Çıktı!
Karadeniz müziğini dünyaya tanıtan Davut Güloğlu’yla müzik hayatının altıncı solo albümünü konuşmak üzere, kurucularından olduğu on numara production’da bir araya geldik. Yeni albümü ve projeleri için çok heyecanlı olan Güloğlu, Arash dışında dünyaa bilinen bir sanatçıyla düet yapacağının müjdesini verdi.

Kariyerinizin altıncı sol albümü ‘Seni Seni’, üç yıllık bir aradan sonra geldi. Albüm nasıl bir süreç sonunda piyasaya çıktı?

Aslında tüm albümlerin arasında iki ya da iki buçuk yıllık aralar olur ama dediğiniz gibi en uzun ara üç yılla bu albümde oldu. Bir televizyon programı yaptığımdan albümle ilgilenme fırsatım olmamıştı, program bittikten sonra sekiz-dokuz aylık bir stüdyo çalışmasının ardından ‘Seni Seni’ raflardaki yerini aldı. Albümde 12 eser var ve yedisinin söz ve müziği bana ait. Üç şarkının da düzenlemelerini yaptım. Aranjör Suat Aydoğan’la çalıştım. İranlı kardeşim Pedram Azad’la da, ‘Seni Seni’ parçasında birlikte çalıştık. Güzel bir albüm yaptık ve henüz çok yeni olmasına rağmen çok güzel dönüşler alıyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017