Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

DC Kahramanları LEGO Batman 2: DC Super Heroes'da Buluştu

Birçok DC Comics karakterini oyunda kontrol edebilme şansına sahip olduğumuz Lego Batman oyununun 2. serisi ile karşımızda.
DC Kahramanları LEGO Batman 2: DC Super Heroes'da Buluştu
Bruce Wayne’in yılın adamı ödülünü alıp Lex Luthor’un avucunu yalamasıyla birlikte, Lex Luthor ve Joker ittifak kurup Gotham City’deki tüm suçları serbest bırakıyor ve olaylar gelişiyor. Biz öncelikle Batman’i yönlendiriyoruz, ikincil olarak da Robin. Daha sonra Superman, Flash, Green Lantern, Wonder Woman… Hatta bölümleri tekrar oynamaya karar verdiğinizde, kötü adamların rolünü bile üstlenebiliyorsunuz.

Her karakterin kendine özel güçleri bulunuyor. Mesela Superman Uçuyor. Batman ve Robin farklı kostümler giyerek engelleri aşıyor. Flash bir koşuyor tutabilen aşk olsun… Diğer Lego oyunları gibi burada da amaç dövüşmek değil. Zaten tek bir tuşla hareketleri art arda sıralıyorsunuz. Burada amaç, bolca LEGO parçası toplamak. Etrafı yakın yıkın, sorun değil. Düşen parçaları toplamak en büyük hedefiniz ve zaten bu kısa sürede bir hastalığa dönüşüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017