Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Defne'den GSM'de Samba Rüzgarı

Defne geliştirdiği yazılımlarla Latin Amerika'ya da girdi.Defne'nin hedefi Latin Amerika ağını Şili ve Peru ile genişletmek.
Defne'den GSM'de Samba Rüzgarı
Defne, Background Music servisi ile Bolivya’nın en büyük operatörü Tigo ile 2 yıllık gelir ortaklığı anlaşması imzaladı. Bolivya ile yapılan bu işbirliği ile Defne, Latin Amerika’daki diğer ülkelerle de işbirliği kuruyor. Background Music Servisi için Bolivya ile anlaşan Defne’nin hedefi Şili ve Peru.

Defne’nin yazılımını geliştirdiği Background Music servisini Bolivya’nın en büyük GSM operatörü Tigo da kullanmaya başladı. Defne, Nijerya ve Pakistan ile eş zamanlı olarak Bolivya’da GSM abonelerine telefonla konuşma sırasında arka plana müzik ya da ses efekti ekleme sistemini kullanacak.

Defne’nin sesle ilgili servisler konusunda küresel iş ortağı Total Tim ortaklığı ve Bolivya’nın en büyük GSM operatörü olan TİGO işbirliği ile gerçekleştirilen anlaşmaya göre, eğlence ve kişiselleştirme servislerine ileri bir örnek olarak geliştirilen Background Music adı verilen servis teknolojisi, GSM aboneleri tarafından kullanılabilecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017