Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dell, Inspiron Serisi İle Göz Dolduruyor

Değişen kullanıcı ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren Dell, genişleyen bilgisayar ürün gamını Türkiye'de satışa sundu.
Dell, Inspiron Serisi İle Göz Dolduruyor
Kullanım alışkanlıklarının giderek farklılaştığı ve geliştiği ekosistemimizde, kullanıcılar için kolay kullanım ve performans ön plana çıkıyor. Farklılaşan ihtiyaçlara yenilikçi çözümleri ile katma değerler yaratmaya devam eden Dell, Inspiron serisiyle, modern dünyaya yenilenmiş cihazlar sunarak kullanıcılarına değerler yaratıyor. Hareket halindeyken kullanım gerçekleştirilebilecek Inspiron Z ve günlük kullanımda büyük avantajlar yaratan Inspiron R serileriyle, birinci sınıf tasarım artı performans birlikte sunuluyor.

En yenilikçi teknolojileri kullanıcıları ile buluşturmanın en önemli hedefleri olduğuna dikkat çeken Dell Türkiye Tüketici ve KOBİ’den Sorumlu Ülke Müdürü Önder Börtücen, “Dünya üzerinde hızla ilerlemekte olan bir değişim söz konusu. Bu değişimi yakalayıp en avantajlı çözümleri kullanıcılar ile buluşturmak çok önemli. Mobil yaşamın etkisinin giderek arttığını göz önünde bulundurduğumuzda, bu konunun önemini daha da iyi kavrayabiliyoruz. Yenilenen Inspiron ürün ailemiz ile farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılarımıza ulaşmak öncelikli hedefimiz. Ergonomik tasarımı, çekici dış görünümü, geliştirilmiş 3B sesi, gerçekçi görüntü kalitesi ve hızı sayesinde yeni Inspiron ailesi iş amaçlı kullanımdan çoklu ortama eğlenceye kadar birçok alanda çözümler sunuyor.” dedi.

Gösterişli ve farklı bir tasarıma sahip olan yeni Inspiron serisinin yuvarlatılmış kenarları modern bir hava oluşturabilmek için Ay Gümüşü renginde bir bantla çevrelendiğini belirten Börtücen, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Dell olarak müşterilerimize zengin ve sürükleyici bir ses deneyimi yaşatabilmek için Waves ve Skullcandy ile de işbirliği yaptık. Yenilenen Dell Inspiron ailesi, iş amaçlı kullanımdan çoklu ortam eğlenceye kadar birçok alanda çözümler sunuyor. Satışa sunulan tüm Inspiron diz üstü bilgisayarlarda Intel’in yeni 3. Nesil Core i (Ivy Bridge) işlemcileri ve Microsoft Windows 7 Home Premium işletim sistemi bulunuyor; ayrıca bu ürünler Microsoft Windows 8 sürüm yükseltme programına katılma hakkına sahip olacak.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017