Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Demet Akalın’ın Son Albümü! Demet Akalın Röportajı

Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın uzun süredir üzerinde çalıştığı albümü “Giderli 16”yı Kasım ayının ikinci haftasında piyasaya çıkartan Demet Akalın’la son derece samimi ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Akalın, okuyucularımıza albümü ve günlük yaşamı hakkında çok özel açıklamalarda bulundu…
Demet Akalın’ın Son Albümü! Demet Akalın Röportajı
Bu yıl meslek hayatındaki 16. Yılı kutlayan Demet Akalın, albümü için Müjdat Küpriş’in objektifine poz verdi. Akalın ismini ‘Giderli 16’ koyduğu albüm için “Bu yıl meslek hayatımda 16. Yılım… İlk albümüm Sebebim’i 1996’da yaptım. Bugüne kadar bana hayranlarım ‘Giderli Şarkıların Kraliçesi’ dedi. Bende albümün adına ‘Giderli 16’ dedim, onlar da bu ismi uygun gördüler” dedi.

Yeni albümünüz “Giderli 16”yı nasıl tanımlarsınız?

Demet Akalın: Klasik bir Demet Akalın albümü… Yalnız bu sefer slow şarkılar çoğunlukta. Bu şarkılarda kendimi buldum. Sinan Akçıl ‘Ne Büyük Bir Aşk’ şarkısını bize yazmış. Albümde Gökhan Özen ve Özcan Deniz’şe de düet yaptım.

‘Giderli olmak’ size ne ifade ediyor?

Demet Akalın: Gider hayatımın içinde var. ‘Kırmızı kartlarım var’ diyelim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017