Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Demet Sağıroğlu’nun Hiç Özlemedin Mi Adlı Albümü Çıktı

Yaklaşık üç yıldır sesi soluğu çıkmayan Demet Sağıroğlu, ‘Hiç Özlemedin Mi?’ adını verdiği albümüyle geri döndü. Başarılı sanatçıyla üç yıldır süren sessizliğinde neler yaptığını, yeni albümün oluşum sürecini, geleceğe dair hayallerini ve mutlu birlikteliğini konuştuk. İşte çok özel ve samimi yorumlarıyla Demet Sağıroğlu…
Demet Sağıroğlu’nun Hiç Özlemedin Mi Adlı Albümü Çıktı
En son 2009’da çıkardığı ‘Silkelen’ single’ının ardından ortalıklarda pek görünmeyen Demet Sağıroğlu ile Beşiktaş’ta, sevgilisi Murat Özdemir’le birlikte açtıkları stüdyo 13’te buluştuk. Onu tanıdığımızdan bu yana 17 yıl geçmesine rağmen hala ilk günkü duruluğu ve güzelliğiyle karşımızdaydı. Sağıroğlu, iş ve aşk hayatına dair hakkında tüm merak edilenleri Hafta Sonu’na anlattı.

2009’da çıkardığınız single ‘Silkelen’den beri neredeyse üç yıl geçti. Diğer albümlerinize de baktığımızda aralar çok kısa değil. Neler yaptınız bu dönemde?

Demet Sağıroğlu: Amerika’da kız kardeşimin yanındayım. Orada konserler verdim. Yani sadece gezmeye gitmedim. Bulunduğum yerde bir kulüpte çıktım dört-beş kez. Geçen yıl Central Park’ta Zülfü Livaneli’nin sahnesinde yer aldım. Boston’da bazı şarkılarımın kayıtlarını yaptık. Tüm bunların yanında bu albümdeki şarkıların sözlerini ve bestelerini tamamladım. Yani aslında ortalarda görünmesem de, müzikle iç içeyedim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017