Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Demet Sağıroğlu’nun Yeni Albümü ‘Hiç Özlemedin Mi?’

Üç yıllık suskunluğunu yeni albümü “Hiç Özlemedin Mi?” ile bozan Demet Sağıroğlu, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı şarkılarıyla ve özlenen yorumuyla karşımızda…
Demet Sağıroğlu’nun Yeni Albümü ‘Hiç Özlemedin Mi?’
Demet Sağıroğlu, “Hiç Özlemedin Mi?” adlı yeni albümüyle üç yıllık suskunluğunu bozdu. Demet Sağıroğlu; müzikseverlerin çok özlediği, dinlemekten keyif alacağı, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı şarkılarıyla ve özlenen yorumuyla müzik marketlerde yerini aldı… Toplam 11 şarkının yer aldığı albümde, sözü Fikret Şeneş’e ait olan, yıllar önce Ajda Pekkan’ın yorumladığı “Bir Köşede Yalnız” adlı cover şarkının yanı sıra, Demet Sağıroğlu’nun sözleri, Melih Kibar’ın son bestesi olan “Adını Sen Koy” da bulunmakta… “Adını Sen Koy” şarkısı Melih Kibar ve Demet Sağıroğlu’nun birlikte 2004 senesinde tek seferde kaydettikleri demo kaydıdır. Melih Kibar’ın müzikal anısını ve hissiyatını yaşatmak için onun ölümsüz tuşeleri korunmuş ve özellikle aranje yapılmamıştır.

Albümdeki şarkıların sözleri; Demet Sağıroğlu’nun yanı sıra, Fikret Şeneş, Tuna Kiremitçi, Sadık Karan ve Nerhan, Müzikleri; Demet Sağıroğlu, Melih Kibar, Sadık Karan, Nerhan, M. Chapman ve Tuna Kiremitçi’ye aittir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017