Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Demi Lovato Kimdir?

Şarkılarıyla hepimizi büyüleyen 1992 Dallas doğumlu Demi Lovato daha 7 yaşındayken rol aldığı Barney & Friends dizisiyle sanat hayatına adım attı. ABD'li oyuncu, şarkıcı ve besteci Demi Lovato’yu stili, duruşu, başarıları ve kankalarıyla mercek altına aldık.
Demi Lovato Kimdir?
Bazen çok renkli, bazen bohem bazen de rocker giyinen Demi’nin saçları da tarzı gibi bukalemun misali sürekli değişiyor. Güzel yıldızın saçları, sarı, siyah, kumral, kızıl, karamel derken kuaförlerin boya paletindeki tüm renkleri gördü neredeyse. Ama değişmeyen gerçek, hepsinin de ona çok yakışması…

1992’de Dallas’ta dünyaya gelen Demi Lovato daha 7 yaşındayken rol aldığı Barney & Friends dizisiyle sanat hayatına adım attı. ABD'li oyuncu, şarkıcı ve besteci Demi Lovato, “Eskiden prensiplerime göre hareket ederdim ama şimdi hayatı bana getirdikleri doğrultusunda yaşıyorum. ‘Hayat senin basitleştirdiğin kadardır’ cümlesini çok seviyorum!” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017