Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Deneyim İnşaat’ın Zekeriyaköy Projesi Gülnar Evleri

Zekeriyaköy’de hayata geçirdiği Gülnar Evleri ile sektöre iddialı bir giriş yapan Deneyim İnşaat, bölgede ikinci projesini yapmaya hazırlanıyor. 2012 içinde yapımına başlanacak Gülnar Koru Evleri, villa, çatı ve bahçe dublekslerinden oluşacak.
Deneyim İnşaat’ın Zekeriyaköy Projesi Gülnar Evleri
2007 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunan Deneyim İnşaat, şimdiye kadar danışmanlık olarak başarıyla ürettiği çözümleri artık kendi projesinde uyguluyor. 2011 yılında Zekeriyaköy’de hayata geçirdikleri Gülnar Evleri projesiyle sektöre iddialı bir giriş yapan firma deneyimin verdiği güvenle başarı yolunda hızla ilerliyor.

İnsanın yıllar içinde edindiği bilginin bir süre sonra hazineye dönüştüğünü belirten Deneyim İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt, bu hazinenin paylaşılmasının çok büyük bir bencillik olacağını, Deneyim İnşaat’ın varlığının da bu anlayışın bir ürünü olduğunu söyledi.

Gülnar Evleri’nden sonra bölgede ikinci projeleri Gülnar Koru Evleri’ni hayata geçirmeye hazırlandıklarını ifade eden Özyurt, gelişen teknolojileri uygulama cesaretini gösterebilecek sayıda ve nitelikte butik işler yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017