Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Deniz Akkaya...Buz Dağı Gibi Bir Kadın.

Dejenere, aykırı, hayata karşı anarşist, Agresif, fazla cesur. Bir de alabildiğine güzel! Bu uzaktan gözüken kısmı. Bir de Buzdağının görünen kısmına tamamen tezat bir Deniz...
Deniz Akkaya...Buz Dağı Gibi Bir Kadın.
Deniz Akkaya ilginç ve çok özel bir insandır. Uzaktan bakınca güven vermeyen, aykırı, agresif bir kadın ama ona yaklaştıkça geleneklerine son derece bağlı, dostluğa çok önem veren, manevi duyguları güçlü, sırt yaslayabileceğiniz, sizi ne pahasına olursa olsun koruyacak bir dost buluyorsunuz karşınızda. Dışarıya verdiği imajla, kendi kişiliği bu kadar zıt olan başka biri daha yoktur sanırım.

Deniz benim çok yakın arkadaşım ve ilk kez bir arkadaşımla röportaj yapıyorum. Bu Röportajla istedim ki siz de bu buz dağının derinliklerine inin ve Deniz Akkaya'yı yeniden keşfedin.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Deniz Akkaya

Dergilerde yayınlanan Deniz Akkaya ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017