Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

DenizBank'tan Altında 'HAS' Açılım!

Türkiye'nin ağı en geniş altın toptancılarından biri olan Karakaş Atlantis ile anlaşan DenizBank, altın bankacılığını büyütmek için yeni bir adım attı.
DenizBank'tan Altında 'HAS' Açılım!
Yıllık 6 tonun üzerinde altın işleyen ve Türkiye’nin coğrafi açıdan yüzde 70’ine, 1.200’e yakın kuyumcuya ziynet üreten Karakaş Atlantis, DenizBank ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde kuyumculara faizsiz sermaye desteği verecek. Hesaplı Altın Sistemi (HAS) adı verilen proje ile kuyumcuların en az 1 kilogram altın üzerinden DenizBank’tan temin ettikleri kredinin faizini Karakaş Atlantis ödeyecek.

Karakaş Atlantis ile DenizBank altın bankacılığı alanında 3 sac ayağından oluşan bir işbirliği anlaşmasına imza attı. Buna göre HAS adı verilen sistem doğrudan borçlandırma sisteminin (DBS) kuyumculara uygulanması yani kredi desteğinin yanı sıra, POS ve İşletme Kart konusunda da işbirliğini kapsıyor. POS’lar üzerinden kuyumcular, tüketicilere 12 ay vade farksız ve uygun maliyetlerle 22 ayar bilezik ürününe de dahil olmak üzere taksit yapabilecek. İlk olarak Denizli’de sunulan bu imkan çerçevesinde 259 adet POS cihazı kurulurken 2 ayda 22 ayar bilezik satışlarında ayda 10 milyon TL civarında POS cirosunu ulaşıldı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017