Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

DenizBank'tan 'Sesli İmza' Uygulaması

DenizBank, çağrı merkezinde konumlandırdığı GVZ Voice Verification teknolojisi ile sesli imza uygulamasını hayata geçirdi.
DenizBank'tan 'Sesli İmza' Uygulaması
Çağrı merkezinde konumlandırdığı GVZ Voice Verification teknolojisi ile Türk bankacılık sektörünün ilk Sesli imza uygulamasını hayata geçiren DenizBank, bu uygulama sayesinde DenizBank çağrı merkezini arayan müşteriler seslerini imza olarak kullanarak sisteme giriş yapıyor ve güvenlik prosedürleri ile zaman kaybetmeden kısa sürede güvenli işlemler gerçekleştirebiliyor.

Yeni uygulamayla ilgili bilgi veren DenizBank Bilgi Teknolojileri ve Destek Operasyonları Grubu Genel Müdür Yardımcısı Dilek Duman, “DenizBank çağrı merkezini arayan ve sistemden yararlanmak isteyen müşterilerimizin ilk aramalarında ses kaydı bırakarak sisteme seslerini tanıtmaları gerekiyor. Belirlenen cümleyi üç kez tekrar ederek sisteme ses kayıtlarını bırakan müşterilerimiz, sonraki tüm aramalarında belirlenen cümleyi söyleyerek sesli imza teknolojisinden yararlanabiliyor.” diye konuştu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017