Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

DenizBank Ve CPP İle KOBİ'ler Artık Güvende!

DenizBank, hem ticari hem de şahsi kartları aynı anda koruma altına alan ''Safecard KOBİM'' ile Türkiye'de bir ilke daha imza attı.
DenizBank Ve CPP İle KOBİ'ler Artık Güvende!
DenizBank, hem ticari hem de şahsi kartları aynı anda koruma altına alan "Safecard KOBİM" ile Türkiye'de bir ilke daha imza attı.Türkiye'de kart koruma ürünü ile tanınan İngiltere merkezli CPP ile KOBİ Bankacılığı alanında faaliyet gösteren Denizbank bir ilke imza attı. Türkiye'de ilk defa şirket sahipleri ve çalışanlarının hem ticari hem de şahsi kartlarını aynı anda koruma altına alan "Safecard KOBİM", Axa Sigorta güvencesiyle tüm KOBİ'leri güvence altında alacak.

Denizbank Safecard KOBİM, aynı şirketten maksimum 5 kişiye ait hem ticari hem de şahsi kartları çalınma ve kaybolmaya karşı teminat altına alırken, limitsiz ve ücretsiz asistans hizmetleriyle de kişilerin hayatlarını kesintisiz devam ettirebileceği bir güvence sunuyor. Safecard KOBİM'i tercih eden KOBİ'ler ve çalışanları, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar 7 gün 24 saat tek bir numaradan kayıp/çalntı bildirimi yapabilecek.

Safecard KOBİM ürünü ile tüm kartlar için yetkisiz kullanımdan doğan zararlar için destek verilirken, bu hizmetler kapsamında kartla birlikte çalınan ya da kaybolan kişisel eşyaların yenilenmesi için 'Mali Destek' ve seyahat sırasında kayıp, çalıntı nedeniyle oluşabilecek zararın karşılandığı 'Seyahat Desteği' planları da yer alıyor. Ayrıca Safecard KOBİM ile poliçe ve iletişim merkezi numarası yazılı bagaj etiketleri ve anahtarlıkları kullanarak, kaybolan bagaj ve anahtarlar bulunduğu takdirde sahiplerine ulaştırılabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017