Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dergi Pazarlama ve Planlama 10’ncu Yılını Kutladı

Doğan Grubu bünyesinde 2002’de dergiler ve yabancı yayınlar için planlama ve pazarlama hizmeti vermek üzere kurulan DPP (Dergi Pazarlama ve Planlama), 10. Yaşını personeli ve 10 yıllık iş ortağı yayınevleriyle birlikte kutladı.
Dergi Pazarlama ve Planlama 10’ncu Yılını Kutladı
Doğan Grubu bünyesinde 2002’de dergiler ve yabancı yayınlar için planlama ve pazarlama hizmeti vermek üzere kurulan DPP (Dergi Pazarlama ve Planlama), 10. Yaşını personeli ve 10 yıllık iş ortağı yayınevleriyle birlikte kutladı. Etkinlikte DPP personelinin yanı sıra hizmet verdikleri yayınevlerinin temsilcilerine de plaketleri sunuldu. Satış noktası bazlı planlama ve 43 kişilik motorize ekibiyle dergilere saha hizmeti veren DPP, etkin teşhir ve bulunurluk desteği vererek yayınevlerinin ürünlerinin minimum iade oranlarıyla çalışmasında önemli rol oynuyor. DPP’nin planlama ve pazarlama hizmeti verdiği 133 yayınevine ait ürünlerin bayilere ve satış noktalarına dağıtımı ise Yaysat tarafından yapılıyor. DPP, Türkiye’de dergi pazarının yüzde 70’ine sahip.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017