Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Derimod’un Yeni Koleksiyonunda Zımbalar Ön Planda!

Trendlere Derimod yorumunu getiren yeni koleksiyon renkli maskulenler, zımbalı modeller, süetin eşsiz dokunuşu, bikerların cazibesi ve yeşil rengin hakimiyetinde!
Derimod’un Yeni Koleksiyonunda Zımbalar Ön Planda!
Deri ve modayı bütünleştirerek zamanın ötesine taşıyan Derimod, 2012-2013 yeni sezon koleksiyonunda zımbanın tüm ihtişamını modellerine taşıdı! Vizyon renginden siyaha, eskitilmiş görünüm zımbalı demirli aksesuarlara kadar alışılmışın dışına çıkan Derimod, birçok farklı tarzı, rengi ve aksesuarı deri ile buluşturdu.

Derimod yeni koleksiyonunda genç ve dinamik yapısını da ön plana çıkarıyor. İnsanlara farklı bir tarz katan zımba modası 2013 sezonu da dahil kolay kolay vitrinlerden düşmeyecek. Derimod’un yeni koleksiyonunda zımbalı modeller ceketten ayakkabıya kadar tüm parçalarda ön plana çıkıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017