Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Designed By İstanbul.

Tasarımda Dünya merkezi olmaya giden yol... Türkiye emek-yoğun ve sermaye-yoğun ekonomik modeller arasında sıkıştı. Çözüm ise İstanbul'un finans merkezi olmasında değil, tasarım merkezi olmasında.
Designed By İstanbul.
Yerli, yabancı tüm uzmanlara göre İstanbul'un tarihi, ekonomik ve kültürel yapısı tasarım merkezi olmasına izin veriyor.

Dergimiz baskıya hazırlandığında İstanbul, dünya ekonomisinin yeni yaratıcı beyinlerini ağırlamak için tatlı bir telaş içindeydi. Bu yaratıcı beyinler ne dünyanın finans liderleri ne de "yeni teori" peşinde koşan ekonomistlerdi. Karim Rashid'i, Eva Ziegler'i, Michael Young'ı ile dünya tasarım kültürünün "all-star"larını İstanbul ağırlamaya hazırlanıyordu. Bu yıldız isimlerin varlığı bile 2005'te Galata'da "eski köprünün altında" macerasına başlayan istanbul Design Week'in kaydettiği büyük gelişmeyi gösteriyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Designed By İstanbul

Dergilerde yayınlanan Hazal Kaya ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017