Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Detoks Nedir? Detoks Nasıl Yapılır?

Detoks, arınma veya temizlenme anlamına geliyor… Siz kelime olarak hangisini tercih ederseniz edin, hepsinin mantığı aynı. Belli süre boyunca uygulayacağınız programlar, iç temizliği sağlıyor. Daha sağlıklı olmanıza, fit hissetmenize hatta kilo vermenize yardımcı oluyor.
Detoks Nedir? Detoks Nasıl Yapılır?
Daha sağlıklı olmanıza, fit hissetmenize hatta kilo vermenize yardımcı olan detoks uygulamalarını araştırdık. Detoks ve vücuttan toksinleri atma yöntemlerini hakkında bilgi sahibi olmak için, geçtiğimiz Kasım ayından beri hizmet veren D Life Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin kapısını çaldık.

Yıllar önce Gül Kaynak’la bir röportaj yapmıştım ve ondan sağlıklı beslenmenin ipuçları hakkında yorumlar almıştım. Detoks ve arınma konusunda çok geniş bir bilgi birikimine sahip olan Kaynak, şimdi yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeyi D Life’ta danışanlarına aktarıyor. Ona detoks hakkında merak ettiğimiz her şeyi sorduk.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017