Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

DHL Otomotiv Sektöründe Geleceğe Hazırlanıyor

DHL Supply Chain, otomotiv sektöründe binek-ticari araçlardan yedek parçalara kadar edindiği kapsamlı deneyime dayanarak sektörün geleceğini etkileyecek faktörleri belirledi.
DHL Otomotiv Sektöründe Geleceğe Hazırlanıyor
Değişen global ekonomik koşullara hızlı bir şekilde ayak uydurma ve proaktif çözümler sunma hedefiyle yola çıkan DHL Supply Chain’in otomotiv sektörüne sunduğu son yenilik otomobil üreticileri için geliştirdiği “DHL Recall Solution” geri çağırma çözümü oldu.

DHL Supply Chain Türkiye Genel Müdürü Hakan Kırımlı, geliştirilen bu yeni çözümün yanı sıra otomotiv firmalarına tüm süreçlerde verdikleri desteği şöyle özetliyor: “Bugün DHL Supply Chain Türkiye’de de dünyanın önde gelen otomotiv sektörü için geliştirilen tesislerimizde özel tecrübe ve dikkat gerektiren söküm, özel paketleme çözümleri gibi katma değerli hizmetlerden, depolama ve dağıtım hizmetlerine dek farklılaşan hizmetler sunuyoruz. Uluslararası bilgi birikimi ve sektörel tecrübeye sahip bir şirket olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yeni teknoloji ve sistemleri çok kısa zamanda hayata geçirebilme yeteneğine sahibiz. Dünyanın herhangi bir ülkesinde DHL tarafından kullanılan bir sistemi, ihtiyaç olması durumunda çok hızlı bir şekilde Türkiye’de hayata geçirebiliyoruz. DHL Supply Chain Türkiye olarak otomotiv sektörüne altyapı ve teknoloji olarak yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017