Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Diablo III İçin Paragon Level Sistemi Geliyor

Blizzard, Diablo III için Paragon Level sistemini duyurdu. Oyuna eklenecek paket ile beraber oyuna yenilikler getirmekle kalmayıp 100 yeni seviyeyi oyuna ekleyecek.
Diablo III İçin Paragon Level Sistemi Geliyor
Blizzard 1.0.4 yamasına el attı ve 60. seviyeye ulaşan oyuncuları Paragon seviyeleriyle tanıştırıyor. Toplamda 100 tane seviyeden oluşacak olan Paragon seviyesi, aynı normal seviye gibi işleyecek. Yani düşmanlarınızı öldürmek bu defa Paragon seviyeleri almanızda yardımcı olacak. İlk Paragon seviyesini atlamak, 59. seviyeden 60. seviyeye geçiş zamanı kadar sürede gerçekleşecek ama ardındaki seviyeler için daha çok uğraşmak gerekecek. Her bir Paragon seviyesi, Strength ve Dexterity gibi özelliklere artı puan vereceği gbi %3’lük de bir altın ve büyülü eşya bulma oranı ekleyecek karaterinize. İşte buradaki oran da kilit durum zaten.

100. Paragon seviyesine ulaşmak için Diablo II’de 99. seviyeye ulaşmak için harcanan süre kadar bir de gerekeceği açıklandı. Bu da Diablo III’le bayağı bir zaman geçireceğiniz anlamına geliyor. 22 Ağustos’ta yayınlanan yama ile Paragon seviyelerine adım atabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017