Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dijimecmua'da Bir İstanbul & İstanbul Esintisi

3 yıldan bu yana okuyucuları ile buluşan İstanbul & Istanbul'u artık internetin olduğu her yerde Dijimecmua.com aracılığı ile takip edebilirsiniz.
Dijimecmua'da Bir İstanbul & İstanbul Esintisi
"Şehri keşfedin" sloganı ile yayınlanan İstanbul & Istanbul, butik yayıncılık anlayışı ile hareket ediyor ve bu sayede dinamikliğini hiç yitirmiyor. Aylık olarak yayınlanan derginin gerek tasarımları, gerekse konuları sizi şehri tanımaya değil adeta şehri yaşamaya yönlendiriyor.

İstanbul merkezli olsa da yurt içinden ve yurt dışından farklı şehirlerin tanıtımına, birçok ünlü ile farlı açılardan ele alınan röportajlara, ay boyunca gerçekleşecek etkinliklere yer veriyor. Butik dergi avatajı ile ağustos sayısını bir tatil rehberi kıvamında okurken belki eylül sayısını bir kültür dergisi kıvamında okuyabiliyorsunuz.

Dergiyi hareketli kılan tasarımları ve her sayfasında ayrı bir heyecan barındıran konuları ile İstanbul & Istanbul artık Dijimecmua'nın da sayfalarını süslüyor. Şehrin nabzını tutmak ve gündemini yakından takip etmek istiyorsanız, derginizi internetin olduğu her yerden okuyabilirsiniz.

İstanbul & Istanbul'u iPad ve iPhone üzerinden okumanın keyfini ise asla kaçırmayın deriz. Bu keyif için ilgili uygulamalara AppStore'dan iPhone için Dijimecmua S, iPad için ise Dijimecmua HD aramalarından ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017