Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dijimecmua iPad ve iPhone Uygulamaları App Store'da

Dijimecmua iPad ve iPhone uygulamaları App Store'da yayında. Artık dilediğiniz yerden dergi okuma keyfini yaşayabilirsiniz.
Dijimecmua iPad ve iPhone Uygulamaları App Store'da
Apple, iPhone ve iPad ile çıktığı ilk günden beri tüm dünyada mobil cihaz ve cep telefonu pazarında yeni bir akım yarattı. iPhone, iPhone 3, iPhone 4 ve iPhone 5 şu an dünyanın en çok satan cep telefonları arasında. Talebin bu kadar yüksek olmasının sebepleri arasında ilk sırayı; bu telefonlar için geliştirilen uygulamaların popülerliği ve işlevselliği alıyor.

iPad tıpkı iPhone gibi tablet bilgisayar pazarına müthiş bir hareketlilik getirdi. iPad'in gördüğü müthiş talep ve çok kısa sürede milyonlara ulaşan satış rakamları, diğer önde gelen bilgisayar ve mobil cihaz üretenlerin de iştahını kabartmış bulunuyor.

Dijimecmua artık hem iPhone hem de iPad üzerinden dergi, katalog ve broşür okumanızı sağlıyor. Üstelik daha önce mobil cihazınıza indirmiş olduğunuz tüm yayınları internet bağlantınızın olmadığı herhangi bir yerde de offline olarak okuyabiliyorsunuz.

Bize göre tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar dergiciliğe ve tüm diğer basılı yayınlara yeni bir soluk ve haraket getirmiş oldu. Kağıt israfının olmayışı, lojistik giderleri ve zorluklarından tamamen bağımsız olması, dahası erişim kolaylığı ve dünyanın her yerinden anında erişilebilmesi Dijimecmua uygulamalarını oldukça cazip kılıyor.

Dijimecmua iPad ve iPhone uygulamamızı App Store'dan Dijimecmua araması ile indirebilirsiniz.

Daha ilk günden oldukça yoğun ilgi gören ve bizi mutlu eden geri bildirimler aldığımız uygulamalarımız emeklerimizin karşılığını aldığımızı gösteriyor. Yazılımdan, projelendirmeye, tasarımdan entegrasyona emeği geçen tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Umarım siz de uygulamalarımızın tadını çıkartırsınız.

Keyifli okumalar dilerim...

Özkan Hacıoğlu
Dijimecmua Genel Müdürü

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017