Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dijital Başlangıcın Sonuna Yaklaşıldı!

PwC'nin Küresel Eğlence ve Medya Sektörü'ne Bakış 2012-2016 raporuna göre, Eğlence ve medya sektöründe dijitalin yeni standart hale gelmesi kaçınılmaz, aksi halde şirketler dijital kuşağın gerisinde kalma riski ile karşı karşıya kalacaklar.
Dijital Başlangıcın Sonuna Yaklaşıldı!
Dünya ekonomilerinde süregelen ekonomik belirsizliğe rağmen geçtiğimiz yıl tablet ve akıllı cihazların küresel satışında rekor seviyelere ulaşılırken bu gelişmeler gün geçtikçe daha mobil hale gelen ve dünya ile bağlantısı artan tüketicilere yönelik içerik ve reklamların dijital ortamda sunulması ile sağlanacak gelir fırsatlarının arttığına işaret ediyor. PwC Küresel Eğlence ve Medya Sektörü'ne Bakış 2012-2016 Raporu, bu sektörlerde şu andaki durumu analiz ederken önümüzdeki beş yılın beklentilerini ortaya koyuyor.

PwC tarafından yayınlanan Küresel Eğlence ve Medya Sektörü'ne Bakış 2012-2016 raporunda medya şirketlerinin, reklam ajanslarının ve reklam verenlerin dijital fırsatları artık iyi kavradıkları ve dijital araçlarda konfor seviyesinin arttığına işaret ediliyor. Ayrıca, dijital ürünlerin ticari olarak gün geçtikçe daha “olağan” hale gelmesi nedeniyle sektörde "dijital başlangıcın sonuna" yaklaşıldığı belirtiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017