Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dijital Dünya İstanbul’da Toplanıyor

Dijital Eğlence Oyun Konferansı ve Fuarı ‘GameX 2012’ 4 Ekim tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde kapılarını ‘dijital dünyaya’ açacak.
Dijital Dünya İstanbul’da Toplanıyor
Dijital oyun dünyasının kalbi bu hafta 4-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da atacak. Dijital Eğlence Oyun Konferansı ve Fuarı ‘GameX 2012’ 4 Ekim tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde kapılarını ‘dijital dünyaya’ açacak. Dünyanın en büyük dijital oyun üreticilerini ve bu sektörün en tanınmış temsilcilerini Dijital Oyun Federasyonu’nun katkıları ile düzenlenen ve Türk oyun pazarını uluslararası boyuta taşımayı da amaçlanan ‘GameX Uluslararası Dijital Eğlence, Oyun Konferansı ve Fuarı’nda en yeni dijital oyunların dünya prömiyerlerinin yanı sıra ödüllü turnuvalar ve Türkiye’deki oyun sektörünün gelişmesi ile üretimin artması için konferanslar da düzenlenecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017