Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dik Göğüslerin Formülü

Yer çekimine karşı koyamayan, doğum sonrası hükmen mağlup sayılani bilinçsiz diyetlerde çaresiz formu bozulan göğüs, yeni formüllerle minimum izle dikleştiriliyor.
Dik Göğüslerin Formülü
Kalçalar bir, göğüsler iki… Kadınların form konusunda en hassas oldukları bölgelerin başında geliyor. Hele bir de yaş ilerlemiş, doğum yapılmış ve sarkma başlamışsa. Özellikle göğüsler yerçekimi, kilo alıp verme, yaşlanma gibi etkenlerle sarkıp şekil olarak yanlara yayılmaya, meme ucunda genişleme ve basıklık oluşmaya başladıysa hemen önlem almak gerekiyor.

Yeni yöntemler sayesinde özel iplerle asılan ve meme ucundan girilerek iz bırakmadan ya da küçük bir iz ile dikleştirme operasyonu yapılabiliyor. Göğüsün çok büyük ve sarkık olması meme ucundan aşağıya doğru uzanan bir iz olmasına neden oluyor. Meme ne kadar büyük ve ne kadar sarkık ise iz de aynı oranda kalıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017